İşletme Yönetimi

Finansal İşlemler, Ürün Yönetimi, Üretim Takibi, Satınalma, Pazarlama, Sipariş, Saha Satış Modülleri. Tüm modüllerin birbirleri ile entegre çalıştığı pratik, kolay kullanımlı ticari paketlerimizle işlerinizi kolayca çözün.

e-Fatura HAZIR

FLEXXI ile e-faturaya kolayca geçiş yapabilir, internet bağlantınız olan her yerde istediğiniz cihazdan e-fatura gönderebilir, fatura dağıtmaktan kurtulur, zamandan tasarruf edersiniz.

KİMLER İÇİN ?

 • Her Türlü Ticari İşletmeler
 • Üretim ve Satış Yapan İşletmeler
 • Toptan Satış Yapan Mağazalar
 • Perakende Satış Yapan Mağazalar
 • Hızlı Satış Yapan İşletmeler
 • Sıcak Satış Yapan Firmalar
 • Online Satış Yapan İşletmeler
 • Zincir İşletmeler
 • İşinize Uygun Çözüm Olmadığını Düşünüyorsanız Bizi Arayın. Size Özel Çözümlerimizi Paylaşalım

  SAHA SATIŞ - SICAK SATIŞ

  mSAT Mobil saha satış yazılımı, sahadaki plasiyerlerinizin ve direkt satış hizmeti veren ekibinizin hızlı satışlar yapmasına olanak sağlar. Böylece ekibiniz maksimum verimlilikle çalışmış olur.

  Nasıl Çalışıyor

  Hertürlü cep telefonu ve tabletle çalışan yazılımımız, merkezinizdeki mOFFICE ticari yazılımı ile entegrasyonu sayesinde, merkezle, saha çalışanları arasındaki bilgi aktarımını en hızlı ve etkili şekilde gerçekleştirir.

  Cep telefonlarının sahip olduğu 4.5G yada 3G gibi kablosuz bağlantı özellikleri ile bilgi akışı her zaman her yerde sağlanabilir. Aynı zamanda wireless yazıcılar sayesinde saha satış personelleri fatura, çek/senet bordroları ve tahsilat işlemlerini yazdırabilirler.

  MODÜLLER

  Tüm Modüllerin Hem Masaüstü Tarayıcılar, hem de Mobil Tarayıcılar için uyarlanmış versiyonları, en son yazılım dilleri ve teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır.

  mOFFICE

  İşletmenin her türlü cari hesap takibi, bankalar, stok takibi, çek-senet, alım, satım, kredi kartları, üretim işlemleri gibi hesap kitap işlemlerini gerçekleştirdiğiniz FLEXXI Programlarının Ana Motoru (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  mSHOP

  mOffice ile birlikte çalışan, hızlı satış yapmaya yarayan PosKasa Modülü (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  mBOSS

  mOFFICE modülünün tüm cep telefonları ve tabletler için özel yazılmış online çalışan versiyonu

  mSAT

  Tüm cep telefonları ve tabletlerde çalışabilen Online Sıcak Satış Yazılımı

  ORTAK ÖZELLİKLER

  Müşteri Yönetimi
  Tüm müşterilerinizi tanımlayın. Müşterilerinizin satışlarına, ödemelerine kolayca ulaşın. İsterseniz tek tıklamayla müşterinizin geçmişe dönük hesap ekstresini alın, isterseniz cep telefonunuzdan ekstreyi mail olarak gönderin.

  Depo Stok Yönetimi
  İstediğiniz kadar ürün ve depo tanımlayın. Her deponuzda hangi üründen ne kadar stok var gösterelim. Depo sayımları, stok giriş çıkış raporları tek tıklamayla elinizin altında.

  Nakit Akışı
  Tüm masraflarınızı, satışlarınızı, alışlarınızı girdikten sonra size ileri tarihli nakit akış tablosu hazırlıyoruz. Hangi haftayı ne kadar gelirle kapatacağınızı önceden tahmin edebiliyor, harcamalarınızı buna göre planlayabiliyorsunuz.

  Tedarikçiler
  Ürün veya hizmet aldığınız tedarikçilerinizle olan ticaretinizi takip edin. Alışlarınızı, ödemelerinizi kolayca listeleyin. Vadesi gelen ödemelerinizi raporlayın.

  Çek-Senet İşlemleri
  Aldığınız, verdiğiniz, ciroladığınız tüm çeklerinizi senetlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Çek-Senet ödemelerinizi bankadan yada kasanızdan yapabilirsiniz.

  Gelir Gider Tabloları
  Cari hesap kartlarında gelir, gider tanımları yaparak , istediğiniz iki tarih aralığında işletmenizin artıda olup olmadığını görün.

  Kullanım Kolaylığı
  Başlar başlamaz göreceksiniz ki, FLEXXI kullanmak için karışık muhasebe terimlerini bilmeniz gerekmez. Piyasadaki muhasebe programlarının karmakarışık ekranlarının aksine, çok basit ekranlarla ön muhasebenizi tutun. Sekme açarak çalışma mantığı ile örneğin; biryanda fatura keserken diğer sekmeye geçerek çek cirolama yapın, başka bir sekmede ise cari hesaplarınızı kontrol edin, hızınız kesilmesin.

  BULUT YEDEKLEME

  Sizin girdiğiniz tüm veriler bulutta hergün belirli saatlerde yedeklenmektedir. Geriye yönelik 10 günlük her gün için ayrı ayrı yedek alınarak, girmiş olduğunuz verilerin güvenliği sağlanmaktadır.

  Başka yazılımlarda bulut yedekleme işlemi için bir sürü para ödemek zorunda kalırsınız. Bizim yazılımlarımızda ise bu işlem de ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

  İŞLETME YÖNETİMİ DEMOLAR

  Programlarımızın Demolarını Buradan Kolaylıkla Kullanabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve Şifre İçin Bizi Arayın

  MOFFICE

  İşletmenin her türlü cari hesap takibi, bankalar, stok takibi, çek-senet, alım, satım, kredi kartları, üretim işlemleri gibi hesap kitap işlemlerini gerçekleştirdiğiniz FLEXXI Programlarının Ana Motoru (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  MSHOP

  mOffice ile birlikte çalışan, hızlı satış yapmaya yarayan PosKasa Modülü (Masaüstü tarayıcı ile çalışır)

  MBOSS

  mOFFICE modülünün tüm cep telefonları ve tabletler için özel yazılmış online çalışan versiyonu

  MSAT

  Tüm cep telefonları ve tabletlerde çalışabilen Online Sıcak Satış Yazılımı

  FİYATLARIMIZ

  Çok Uygun Fiyatlarla Programlarımızı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

  BULUTTA YÜKLÜ OLURSA PROGRAM FİYATLARI

  SİZİN BİLGİSAYARINIZDA YÜKLÜ OLURSA PROGRAM FİYATLARI

  Yukarıda yazılı fiyatlar yıllık peşin ödenmesi gereken fiyatlardır. Daha sonraki senelerde programı kullanmaya devam etmek isterseniz her sene başında yıllık ödemenizi yapıp devam edebilirsiniz.

  Programlarımızda kullanıcı sınırlaması yoktur ( Cep Telefonu için Yazılan Modüller Hariç ). Dilediğiniz kadar kullanıcı aynı anda programı farklı noktalardan kullanabilirler.

  Programlarımız WEB TABANLI olduğundan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden programı kullanabilirsiniz.

  Yukarıdaki fiyatlara programların kurulması, eğitim hizmeti, destek hizmeti (Sabah 07 - Akşam 24 arası) Versiyon güncellemeleri dahildir.

  Tüm işlemler uzaktan bağlanılarak yapılmaktadır. Yerinde destek hizmetimiz yoktur.

  Yerinde destek ve hizmet hem maliyetli hem de zaman alıcı ve yavaş olduğundan giderek yerini online ve uzaktan desteğe bırakmaktadır. Firmamız da bu yöntemi kullanarak uzaktan destek ve eğitim hizmetlerini benimsemiştir. Böylece maliyetlerimiz azalmakta ve sizlere yukarıda görüldüğü gibi daha uygun kullanım fiyatları sunabilmekteyiz.